Adalar Halı Yıkama 444 22 01

Adalar Halı Yıkama Alanında Güvenin ve Kalitenin Adresi

Halılar evlerimizin, ofislerimizin olmazsa olmazlarıdır. Yaşam alanlarında konforun güvencesidirler. Bununla birlikte halılar en çok kirlenen ve en çok bakteri biriktiren eşyalardır. Konumları ve özellikleri itibariyle kolay kirlenirler. Kirleri içerilerine hapsederler. Etrafta bulunan tozları toplarlar. İşte bütün bu sebeplerden dolayı halı yıkama uygulamalarının hassasiyetle yapılması gerekir. Adalar halı yıkama hizmetlerimiz kapsamında halılarınızı profesyonel olarak yıkıyor, kirlerinden, lekelerinden, bakterilerinden arındırıyoruz. Hızlı ve güvenli hizmetlerimiz ile kısa sürede halılarınızı temizleyip teslim ediyor, sevdiklerinizle beraber huzurla kullanmanızı sağlıyoruz.

Adalar Halı Yıkama İşlem Detayları

Adalar halı yıkama uygulamalarımız kapsamında tam otomatik halı yıkama makineleri ve ekipmanla faaliyet gösteriyoruz. Evden eve hizmetimiz ile halılarınızı evlerinizden alıp temizlik işlemlerinin bitiminde yine evlerinize teslim ediyoruz. Firmamızda yapılan işlemler ve sıraları şöyledir:

  • Talebiniz doğrultusunda halılarınız barkotlanarak adresinizden alınır.
  • Fabrikamıza gelen halılarınız ilk olarak türlerine göre ayrılarak son sistem toz alma makinelerinde halılarınızın tozları alınır. Bu sırada toz, çakıl, tüy gibi etkenler halınızda arındırılır.
  • Tozu alınan halılarınız daha sonra lokal müdahaleye alınır. Özel müdahale edilmesi gereken lekeler varsa bunlara ilaçlı müdahale edilir.
  • Daha sonra halılarınız son sistem halı yıkama makinelerimizde tek tek işleme alınır. Halılarınızın cinsi ne olursa olsun uygun ayarda zara görmeden yıkanması saplanır. Bitkisel şampuanlar ve bol su ile yıkama işlemi yapılır.
  • Otomatik makinelerimizde yıkama ve durulama işlemi biten halılarınız daha sonra özel makinelerimizde rulo haline getirilerek sıkma işlemine tabi tutulur. Fazla sularından tamamen arındırılması sağlanır.
  • Sıkma işlemi sonrasında özel kurutma alanlarımızda doğal şartlar içinde halılarınız kurumaya alınır. Havalandırılarak kurması sağlanır.
  • Kuruyan halılarınız akabinde tek tek kontrol edilerek, anti bakteriyel paketlerimizde paketlemeye alınır.

Adalar Halı Yıkamada Hızlı ve Doğal Çözümler

Adalar halı yıkama hizmetlerimiz kapsamında temizlik işlemleri biten halılılarınız önceden haber verilmek kaydıyla istediğiniz saatte adresinize teslim edilir. İş yoğunluğuna göre 3-5 gün içerisinde halılarınızın yıkama işlemi tamamlanır. Özel şampuanlarımız ve otomatik makinelerimiz ile halılarınız hem hiçbir zarar görmeyecek şekilde hem de kirlerinden, bakterilerinden arındırılmış şekilde temizlenir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir