Arnavutköy Halı Yıkama 444 22 01

Hızlı ve Kaliteli Hizmetin Adresi

Halılar, evlerinizde, ofislerinizde, bürolarınızda ve daha birçok yaşam alanında kullanılan ürünlerdir. Özellikle evlerde bir ortama ev havasını veren, bütün günün yorgunluğunu yumuşacık bir zemine ayak basarak attığınız eşyalardır. Odalarınızın hem rahatlığını hem de estetiğini tamamlayan unsurlardır. Bütün bu avantajları yanında halılar, odalarda en çok kirlenen ürünlerdir. Sadece kirlenmekte değil; aynı zamanda toz toplamaya son derece müsaittirler. Her gün elektrikli süpürgelerle temizlense dahi tam olarak tozlarından, kirlerinden arındırılması mümkün olmamaktadır. Bu yüzden düzenli olarak, en azından 6 ayda bir profesyonelce yıkanması gerekir. Arnavutköy halı yıkama hizmetlerimiz kapsamında halılarınızı adreslerinizden alıp son sistem makinelerimizde yılıyor, yine adreslerinize teslim ediyoruz.

Arnavutköy Halı Yıkama İşlem Detayları

Arnavutköy halı yıkama hizmetlerimizin kalitesinden ve tecrübemizden yararlanmak için bir telefonla iletişime geçmeniz yeterlidir. Akabinde ekibimiz kararlaştırılan saatte adresinizden halılarınızı teslim alacaktır. Bu esnada size sipariş fişi verilecektir.

  • Fabrikamıza gelen halılarınız öncelikle türlerine ve ebatlarına göre ayrılır. Son sistem toz alma makinemizde tozlarında, tüylerinden, kumlarından temizlenir.
  • Toz alma işlemi biten halılarınız daha sonra tek tek kontrol edilerek özel müdahale gerektiren lekeleri varsa işlem uygulanır. Tamamen doğal, özel halı şampuanlarımızla lekelerin yumuşatılması sağlanır.
  • İlk kontrol ve müdahalenin ardından halılarınız tek tek otomatik yıkama makinelerimizde yıkamaya alınır. Bu aşamada halılarınızın cinsine göre halı şampuanı ve bol temiz su kullanılır.
  • Halı yıkama makinesinden bol su ile durulanarak çıkan halılarınız daha sonra sıkma makinesine alınarak fazla sularından arındırılır.
  • Son olarak kurutmaya alınan halılarınız doğa ortamda, havalandırılarak kurutulur. Kuruma işleminin ardından hav süpürme adını verdiğimiz işlemle tekrar toz ve tüy parçacıklarının alınması sağlanır.
  • Son kontrollerinde herhangi bir lekeye rastlanmaz ise tek tek paketlenir ve teslimata hazır hale gelir.

Halı Yıkamada An-ti bakteriyel Çözümler 

Arnavutköy halı yıkama uygulamalarımız ile halılarınız sadece kirlerinden arındırılmaz. Aynı zamanda anti bakteriyel temizlik ürünlerimiz sayesinde bakterilerinden de arındırılır. Halılarınızın hiçbir zarar uğramadan daha canlı, daha parlak bir görünüm kazanması sağlanır. Size ve sevdiklerinize de güvenle kullanmak düşer.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir