Ataşehir Halı Yıkama 444 22 01

Ataşehir Halı Yıkama Hizmetlerinde Güvenin Adresi

Halılar, evlerimizin, ofislerimizin en fazla kullanılan eşyalarından birisidir. Özellikle evlerimizde konforun kaynağı olurken ortamın tozunu, kirini toplamaya da son derece müsaittirler. Yapıları itibariyle üzerlerine dökülen şeyleri kolaylıkla emerler ve her gün elektrikli süpürge ile süpürülseler dahi tamamen temizlenmeleri sağlanamaz hatta süpürgeyle veya elle temizlendiklerinde kirler, lekeler yüzey çıkmak yerine halıların diplerine gider, orada kendilerine yer bulurlar. Bunun neticesinde zamanla bakteri oluşumları, kötü koku oluşumları ortaya çıkar. İşte Ataşehir halı yıkama olarak halılarınızın ve sevdiklerinizin sağlığını, konforunu, hijyenini korumak adına faaliyet gösteriyoruz. Halılarınızı tam otomatik fabrika ortamımızda yıkama işlemine tabi tutuyor, hızlı ve sağlıklı biçimde yıkıyoruz.

Ataşehir Halı Yıkama Hizmet Detayları

Halıların kirlenmesi bu kadar kolay olduğu için temizlik işlemlerinin oldukça detaylı yapılması gerekir. Ataşehir halı yıkama olarak adresinizden aldığımız halılarınızı detaylı bircimde temizliyoruz. Bunun için;

  • Öncelikle halılarınızı adresinizden sipariş fişi karşılığında teslim alıyoruz.
  • Fabrikamıza ulaşan halılarınızı ebatlarına ve cinslerine göre ayırıyoruz.
  • Daha sonra otomatik toz alma makinelerimiz le halılarınızın tozlarını alıyoruz. Bu aşamada halılarınızda bulunan her türlü tüy, kum, toz arındırılıyor.
  • Ardından özel müdahale gerektiren lekelerin bulunup bulunmadığı konusunda bütün halılarınız tek tek incelenir. Zorlu lekelere özel şampuanlarımızla yumuşatma işlemi uygulanır. Lokal işlemlerle zorlu lekeler daha kolay temizlenmeye uygun hale getirilir.
  • Bir sonraki aşama artık halılarınızın asıl yıkanma evresidir. Bu noktada tam otomatik halı yıkama makinelerimizde halılarınız tek tek yıkamaya tabi tutulur. Bitkisel şampuanlar ve bol su ile hassas biçimde yıkanır, durulanır.
  • Sonrasında halılarınız rulo haline getirilerek sıkma işlemi uygulanır, fazla suları alınır.
  • Son olarak kurutma alnımızda havalandırılarak kurutulur ve anti bakteriyel paketlerimizde paketlenir.

Ataşehir Halı Yıkama Ayrıcalığıyla Hijyenik Çözümler

Ataşehir halı yıkama hizmetlerimiz kapsamında yıkanma, kurutma işlemleri tamamlanan halılarınız önceden haber verilmek kaydıyla, müsait olduğunuz vakitte adresinize teslim edilir. İş yoğunluğumuza göre halılarınızın adresinizden alıp temizlenerek teslim edilmesi ortalama 3-5 gün sürmektedir. Yaptığımız işlemlerin her biri hassasiyetle ve işinde uzman ekiplerimizde tamamlanır. Bu sayede özel üretim, el dokuması halılarınız dahil hijyenik biçimde temizlenir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir