Beyoğlu Halı Yıkama 444 22 01

Temiz Halıları İçin Yıkama Hizmeti

Evlerimizde kullandığımız pek çok farklı eşya ve mobilya bulunmaktadır. Bu eşyaların içerisinde en çok kullanılan ve bunun sonucunda en çok kirlenen eşya olarak halılarımız öne çıkmaktadır. Halılarımız yerde kullanılmaları ve sürekli olarak üzerine basılmaları sebebi ile en kolay kirlenen eşyadır. Özellikle çocuk ve bebek olan evlerde halılarda leke oluşması normal karşılanmaktadır. Beyoğlu halı yıkama kirli ve lekeli halılarınız için yıkama ve temizleme hizmeti sunmaktadır. Halılarınız ne kadar kirli olursa olsun özel olarak uygulanmakta olan yıkama işlemi ile tertemiz hale gelmektedir. Beyoğlu halı yıkama tarafından sizlere özel sunulan halı yıkama hizmeti ile içiniz rahat, halılarınız tertemiz olsun.

Beyoğlu Halı Yıkama

Beyoğlu halı yıkama, sektörde yılların tecrübesi ile hizmet vermekte olan bir işletmedir. İşletme olarak halı yıkama işlemlerinde halılarınız adresinizden teslim alınmaktadır. Teslim alına işleminde kaç tane ve hangi özelliklerde halınızın teslim alındığını belirten işlem fişi sizlere bırakılmaktadır. Daha sonra halılarınız özel yıkama alanında yıkanmaktadır. Bu alanda yapılan yıkama ve durulama işlemi sonrasında halılar üzeri kapalı olan alanlarda kurumaya bırakılmaktadır. Kapalı alanda kurutulan halılar bu işlem sürecinde tekrar kirlenmemiş olacaktır. Kuruma işlemi bitmiş olan halılarınız özel poşetlere konularak teslim edilmektedir. Beyoğlu halı yıkama olarak poşet içerisinde teslim edilen halılarınız kirlenmeden sizlere ulaşmış olacaktır. Teslim almış olduğunuz halılarınızı bu poşetten çıkartarak hemen kullanabilirsiniz.

Özel Halı Yıkama Sistemi

Beyoğlu halı yıkama olarak sizler için en iyi hizmeti halı yıkamaya özel sistemler ile sunmaktayız. Halı yıkama işlemleri için özel olarak üretilmiş olan makinelerimiz ile en kirli halılarınız için bile temizlik kolay şekilde uygulanmaktadır. Bu makinelerde kullanılan özel başlıklar ile de halılarınızda biriken toz ve saç gibi maddeler halılarınızdan uzaklaştırılmaktadır. Güçlü vakum özelliği ile kir bırakmadan ideal temizlik sağlanmaktadır. Hassas özelliğe sahip olan halılarınız içinde sorunsuz temizlik sağlanabilmektedir. Halı yıkama işlemlerinizde arıtılmış temiz su kullanımının yanında özel deterjanlar tercih edilmektedir. Halı yıkama deterjanları ile halılarınız hem temiz şekilde yıkanmakta hem de temizlik sonrası güzel kokulara sahip olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir