Halı Yıkama 444 22 01

Başarılı Bir Halı Yıkama Nasıl Olmalıdır

Eskiden annelerimiz, komşularımız sokaklarda, bahçelerde veya balkonlarda halı yıkama işlerini yerini getirirlerdir. Günümüzde artan çeşitli mikroplar, zararlı mikroorganizmalar ve sağlık konusundaki bilinç ile artık bu geleneksel iş yerini halı yıkatma firmalarına bırakmış durumda. Halılar hayatımızın her yerinde kullanılmakta olan eşyalar arasındadır. İşyerlerinde, okullarda, evlerde, bürolarda vb. alanlarda kullandığımız kadar hijyenlerine de bir o kadar dikkat etmek gerekmektedir. Halılar üzerinde yer alan zararlı mikroorganizmalar sağlığımızı olumsuz yönde etkilerler. Özellikle de çocukların güçsüz bağışıklık sistemleri bu mikroorganizmalarda çok etkilenmektedirler. Bu sebeple artık bilinçlenen insanlar bizler gibi kaliteli ve profesyonel halı yıkatma firmalarına güvenmektedir. Bizler de bu güveni boşa çıkarmamak adına işimize dört elle sarılarak halılarınızda maksimum temizliği sağlamaya çalışmaktayız.

El dokuma halılarınızı profesyonel ellere bırakın.!

El Dokuma Halı Örnekleri

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Sahip olduğumuz profesyonel halı yıkama ekibimiz sayesinde yıllardır başarılara imza atmış çok fazla işimiz olmuştur. Sizler nasıl halılarınızın temizliğine özen gösteriyorsanız bizlerde işimizin iyi yapılmış olmasına aynı titizliği göstermiş bulunmaktayız. Diğer firmalardan farkımız işimizi ciddiye almaktan geliyor. Halılarınız ön yıkama, derinlemesine yıkama, durulama, kurutma ve paketleme işlemlerimizin ardından sizlere ücretsiz servis araçlarımız ile teslim edilmektedir. Halıların cinsleri ve türleri birbirinden farklı oldukların dolayı her halıda aynı halı şampuanlarını ve makineleri kullanmıyoruz. Profesyonel ekibimiz halınızın türüne göre maksimum temizliği sağlarken halınıza zarar vermeyecek olan makine ve malzeme ile işlerini yapmaktadırlar. Bu noktada olumsuz bir durumun yaşanmaması ve sizleri mahcup etmemek adına itina ve titizlik ile çalışmaktayız.

Halılarınız İçin Maksimum Hizmet

Halı yıkama hizmetimiz yalnızca merkezimizde değil aynı zamanda yerinde de verilmektedir. Bu hizmetimiz ile birlikte halılarınıza merkezimizde uygulanan tüm temizlik hizmetlerimizin eşdeğeri, ekibimizin yanında getirmiş olduğu makine ve malzemeler ile uygulanabilmektedir. Halılarınız uygulanan bitkisel şampuanları kesinlikle halınızda renk solması veya deforme etme gibi sorunlara yol açmayacaktır. Profesyonel ekibimize bu noktada güvenebilirsiniz. Halılarınızın yıkanmasından memnun kalmazsanız veya leke çıkarma işlemlerinde başarılı bulmazsanız hemen bizleri arayarak sorununuzun giderilmesini isteyebilirsiniz. Bu noktada şu zamanda kadar bir sorunla karşılaşmamış olsak da müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile bu noktaya da değinmek istedik.

Makineli Halı Örnekleri

Özel Üretim Halı Örnekleri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir