Kadıköy Halı Yıkama 444 22 01

Geniş Kapsamlı Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama işlemleri basit bir şekilde ıslatıp, köpürtüp, su ile yıkayıp, asılıp, kurutup, tamamlanacak bir hizmet değildir. Kaliteli bir şekilde halı yıkama işlemlerinin yapılabilmesi için evlerde bulunan yer halısı, salon halısı, duvar halısı ve dekoratif halıların hepsi ayrı bir şekilde işlemlerden geçirilmelidir. Her ne kadar çok yoğun bir kullanım ortamı olmasa da halılar mutlaka havanın etkisiyle dahi kirlenebilirler. Bu nedenle Kadıköy halı yıkama hizmetleri firmamız tarafından profesyonel ve kapsamlı bir yöntemle sağlanmaktadır. Geniş bir kapsamda gerçekleştirilen halı yıkama işlemleri sayesinde belirli ve sıralı işlemler uygulanarak halıların tüm yüzeyinde ve derinde bulunan kirleri ortadan kaldırmaktadır.

Kadıköy Halı Yıkama İşlemleri İçin Kullandığımız Yöntemler

Firmamız evlerde kendi imkanlarınız ile veya piyasada bulunan makineler ile yıkadığınız halıları tamamen profesyonel makinelerde yıkayarak daha etkili ve garantili bir Kadıköy halı yıkama hizmeti vermektedir. Evinizde uyguladığınız yöntemler sırasında tek tip dezenfektan ve su etkisiyle halılarda istediğiniz temizliği elde edemezsiniz. Bu nedenle halılarınızı yılda en az 2 defa tesislerimizde yıkatarak sağlıklı bir kullanım oluşturabilirsiniz. Firmamız, Kadıköyde halı yıkama hizmetleri kapsamında;

  • Şampuan ile yıkama
  • Köpüklü temizleme
  • Kuru yöntemlerle temizlik
  • Buhar etkisiyle temizlik
  • Antibakteriyel ilaçların kullanılması ile derinlemesine etki eden bir temizlik gerçekleştirmektedir.

Ev ortamında sahip olduğunuz imkanlar ile bu kadar etkili bir temizliği her halı türüne göre ayrı bir şekilde sağlayamayabilirsiniz.

Halı Yıkama İşlemleri Halının Ömrünü Uzatır

Halılar, çok uzun süre kullanıldıklarında ve temizlik işlemleri düzenli bir şekilde yapılmadığında gitgide çürümeye yüz tutarak ömürlerini yitirirler. Böyle bir durum ile karşılaşılmaması için halıların düzenli bir şekilde temizlenmesi ve bu temizlik işlemlerinde de doğru malzemelerin kullanması gerekir. Eğer halılarınızı firmamızın Kadıköy halı yıkama hizmetleri ile temizletirseniz hem en etkili sonuçları hem de uzun ömürlü bir kullanımı sağlayabilirsiniz. Halının derinine işleyen dezenfektanlar ve etkili temizleme yöntemleri sayesinde tüm faktörler ortadan kaldırılarak sağlam yapılı ve hijyenik halılar elde edilmektedir. Bu sayede Kadıköy halı yıkama hizmetleri halınızın kullanım ömrünü arttırarak kalitesini ortaya çıkarmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir