Koltuk Yıkama 444 22 01

Koltuklarınız İçin Temizleme Hizmeti

Koltuklarımız ve mobilyalarımız evlerimizin en çok değer verilen eşyaları arasında yer almaktadır. Hem evlerimizde kapladıkları yer hem de değerleri sebebi ile koltuklara pek çok açıdan önem verilmektedir. Koltukların temiz ve lekesiz olması herkesin istediği bir durumdur. Yoğun olarak kullanılmaları ile birlikte koltuklarımız kirlenebilmekte ve lekeler oluşmaktadır. Bu kirler ve lekeler ile başa çıkmanın en kolay yolu olarak koltuk yıkama hizmeti görülmektedir. Koltuk yıkama işlemleri koltukların ilk günkü temizliğine kavuşması için kullanılmakta olan bir yöntemdir. Ev ya da iş yerlerinizde kullandığınız her çeşit koltuk için yıkama işlemi uygulanmaktadır. Yıkama işlemlerinde koltuklarınızın türleri ne olursa olsun özel temizleme yapılmaktadır.

Koltuk Yıkama ve Temizleme Hizmetinde Profesyonel Ekibimize Güvenin.!

Kaliteli Ekipmanlar ile Yıkama

Koltuk yıkama işlemlerinde tamamen özel ekipmanlar ile işlem yapılmaktadır. Bu özel ekipmanlar tamamen koltuk temizleme işlemleri için tasarlanmış ve üretilmiş olan ekipmanlardır. Bunların arasında en önemlisi olarak koltuk yıkama makinesi görülmektedir. Koltuk için yıkama makinesi özel başlıkları ve güçlü yapısı ile dikkat çekmektedir. Koltuk yıkama amacı ile kullanılan başlıkları özellikle koltukların aralarına ulaşılabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu şekilde ince başlığın yanı sıra kalın ve koltuk döşemelerini kolay yıkamayı sağlayan başlıkları da bulunmaktadır. Başlıkların yanı sıra koltukların yıkama işinde kullanılan özel deterjanlar ile yapılan yıkama işlemi hem leke ve kirlerin daha etkili şekilde çıkmasını hem de koltukların mis gibi kokmasını sağlamaktadır.

Tekli Koltukların Yıkanması

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemi ev ya da iş yerlerinizde yapılabilmektedir. Özellikle taşınmasında sorun olabilecek koltuklarınız için evinizde ya da iş yerlerinizde yıkama işlemi uygulanabilmektedir. Bu amaçla tasarlanmış olan özel makineler ile koltuklarınız yerinden kaldırılmadan yıkanabilmektedir. Eşyalarınız zarar görmeden ve en önemlisi de çizilme gibi sorunlar olmadan en iyi şekilde yıkanabilmektedir. Ev ya da iş yerinize getirilen makineler ile yapılan temizlik sonrasında koltuklarınızın kuruması gerekmektedir. Bulundukları ortamı bir süre havalandırarak koltukların kuruması sağlanmalıdır. Daha sonrasında koltuklarınız ilk günkü temizliği ve güzel kokuları ile kullanıma hazır hale gelmektedir. Sizlerde tertemiz koltukları güzel ve mutlu günlerinizde kullanabilirsiniz.

Koltuk Takımlarının Yıkanması

İkili Koltukların Yıkanması

Üçlü Koltukların Yıkanması

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir