Perde Yıkama Hizmeti 444 22 01

Sunduğumuz Perde Yıkama Hizmeti

Özellikle son 15 yıl içerisinde sıkça tercih edilmekte olan perde yıkama hizmetlerimizde, alanında deneyimli elemanlarımız ile birlikte sağlanmaktadır. Günümüz yapılarında pek çok farklı özelliklerde perde üretilmekte ve bu perde ürünlerinde toz ve lekeler meydana gelebilmektedir. Giderek gelişmekte olan teknoloji sayesinde hayatımıza pek çok farklı seçenekte perde ürünleri girmiş ve bu ürünler, çeşitli markalar tarafından üretilmiştir. Ancak perdelerin çok çabuk kirlenmesi ve tozlanması nedeni ile temizliğinin yapılması da gerekmektedir. Söz konusu olan ihtiyaçlar için sunmuş olduğumuz perdelerinizin yıkama hizmetimizde, çeşitli fiyatlar yer almaktadır. Yıkanacak ve temizlenecek olan perdelerin çeşitleri, özellikleri, boyutları ve sayılarına göre değişen fiyatlar genel olarak uygun ücretler ile sunulmaktadır.

Her model perdeyi yıkıyor, temizliyor ve dezenfekte ediyoruz.

Titiz Çalışma ile Stor Perdelerin Yıkanması

Günümüz perde çeşitleri arasında yaygın olarak tercih edilmekte olan stor perde ürünlerinde, meydana gelebilecek olan kir ve tozlanma durumları için sunulan perde yıkama hizmetimizde alanında deneyimli personellerimiz yer almaktadır. Söz konusu olan perde çeşitleri, genel olarak güneşlik amacı ile üretilmekte ve bu amaç doğrultusunda kullanılmaktadır. Fazla güneş ışığına maruz kaldıklarından dolayı ürünlerde, sararma ve uzun süreli kullanmalara bağlı olarak da tozlanmalar meydana gelmektedir. Yıkama ve temizlik işlemlerinde, ürünlerin yırtılmaması ve zarar görmemesi için titiz çalışmaların yapılması gerekmektedir. Sektörde uzun süreli sağladığımız perde için yıkama hizmetleri sayesinde, zarar görmemesi açısından çeşitli avantajlara yer verilmektedir.

Yıkadığımız Stor Perde Modelleri

Perde Yıkama Hizmetlerinde Yer Alan Fiyat Seçenekleri

Pek çok farklı deterjan malzemelerini kullanarak sunmuş olduğumuz perde yıkama hizmetleri ile belirli gün ve zaman dilimleri için indirim ya da kampanyalar düzenlemekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin tasarruf sağlayarak, yıkama işlemlerinden yararlanmasını sağlamaktayız. Ev, ofis ya da çeşitli yapılar için vazgeçilmez eşyalar arasında yer alan perde ürünleri, yıkama sırasında yıpranma ve sökülmelere maruz kalabilmektedir. Bu durumlar için perdelerin firmalar tarafından usta ellere teslim edilerek yıkatılması tavsiye edilmektedir. Yüksek teknolojili makinelerimiz tarafından, kumaş ve özelliklerine göre ayrılan perde ürünleri, kaliteli deterjan ürünleri ile detaylı olarak yıkanmaktadır.

Yıkadığımız Jaluzi Perde Modelleri

Yıkadığımız Kumaş Perde Modelleri

Yıkadığımız Zebra Perde Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir